Najczęściej zadawane pytania

Stylinova to profesjonalne portfolio online.Zaprezentujesz tu swoją kreatywność, umiejętności i wysiłek. Chcemy, aby Twoje portfolio było profesjonalne i wyjątkowe. Stylinova oferuje zróżnicowane motywy portfolio - możesz wybrać projekt graficzny i kolor. Będziemy dodawać nowe motywy regularnie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie dane są przechowywane w chmurze, a kopie zapasowe wykonywane na bieżąco. Nie martw się!
Konto Pro daje %s projektów, %s zdjęć i wiele wysokiej jakości, profesjonalnych i czadowych motywów portfolio. Po aktualizacji z darmowego konta wszystkie zdjęcia i projekty pozostaną nienaruszone.
Jeśli zdecydujesz się powrócić do wersji podstawowej, Twoje projekty wrócą do domyślnych designów, a tylko %s zdjęć w %s projektach będzie widocznych. Będziesz mieć możliwość wyboru, które powinny być wyświetlane, jako że wszystkie przesyłane zdjęcia są przechowywane aż do usunięcia z naszych serwerów.
To może być po prostu darmowe. Bezpłatnie z %s projektami i %s zdjęciami. Za każdą funkcję premium, jak niepowtarzalne motywy i promocja możesz zapłacić punktami XP.
Istnieje wiele sposobów na zdobywanie punktów XP. Dostaniesz je za zapraszanie znajomych, upewniając się, że ich konta aktualizowane, za liczbę unikalnych użytkowników odwiedzających Twoje Portfolio, za czas spędzony z nami itp. Będziemy stopniowo dodawać nowe sposoby na zdobywanie XP. Zapraszamy do zwiedzania!
Dajemy Ci odpowiednie narzędzia do promowania portfolio. Dostępne są widgety do osadzenia na zewnętrznych stronach internetowych, punkty XP do wydania na wyświetlenia na stronie głównej Stylinowa lub stronach innych użytkowników, opcje udostępniania w sieciach społecznościowych i wiele więcej. Odwiedzajcie nasze Forum i polujcie na nowe funkcje!
Probably not on Atari or not even on Nokia 3210 but apart from those tech icons it will display on every modern device: from desktop computers to smartphones.
Daj nam znać! Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.
Online portfolio
Ta strona korzysta z plików cookie. Jeśli zdecydujesz się kontynuować, zgadzasz się na otrzymywanie tych plików z naszej strony. W razie wątpliwości zapoznaj się z naszą plityką prywatności odnośnie plików cookie i zarządzania nimi.